Publikované

Veselé rúška pomáhajú 2-krát.

Stále hľadáme cesty, ako pomáhať. Dosiaľ to boli len drobnosti, ako darované rúško pacientovi, ktorý si ho nemohol dovoliť. Rúško s úsmevom pre onkologické dieťatko. Štvorlístky pribalené v balíčkoch. Radi by sme pomáhali viac a viac. Nebudeme už čakať na schválené granty a podpory. Rozhodli sme sa darovať rúška na vlastnú päsť. Zíde sa nám však vaša pomoc.

Preto od 1.septembra 2019 do 1.decembra 2019 ušijeme Veselé rúška pre onkomamky a onkotatkov. Za každých 10 predaných rúšok v našom e-shope ušijeme jedno na pomoc. Rúška rozdelíme pred Vianocami onkorodičom, ktorí sa prihlásia, že majú o rúška záujem. Zo štatistík predchádzajúcich rokov vychádza 100 vyzbieraných rúšok. Pomôžte nám túto hranicu prekročiť. Pomôžte nám informovať onkorodičov o možnosti získať Veselé rúška zadarmo.

Veselé rúška teda pomáhajú hneď dvakrát. Raz vám – chrániť seba a svojich blízkych, počas virózy alebo v práci a druhykrát rodičom, ktorí sú nútení respiračné rúška nosiť. Ak by ste chceli pomôcť konkrétnej mamke alebo tatkovi, môžete rúška aj priamo kúpiť a nechať ich zaslať na ich adresu. S prianím od vás alebo anonymne.

Darujte spolu s nami Veselé rúška pre veselé Vianoce!

Obľúbené rúška