Novinky

Publikované

Ocenenie Slovenský Goodwill 2018

Projekt Veselé rúška bol nominovaný na ocenenie Slovenský Goodwill 2018 v kategórii Inovácie. Vďaka vám, klientom, podporovateľom, ktorí za projekt hlasovali a vďaka odbornej porote som mohla 18.10.2018 v Bratislave prevziať túto krásnu cenu.

Ďakujem. Veľmi si vážim, že sú rúška pre vás projektom, ktorý pomáha a plní svoje ciele – odbúrať stres z bielych plášťov, vyčariť úsmev na tvári aj v nepríjemných situáciách, pomáhať chorým v liečbe a byť aj doplnkom k nútenej ochrane. Verím, že sa nám spoločne podarí dostať Veselé rúška do čo najviac ambulancií a nemocníc a aby sme nazabúdali na úsmev a človečenstvo tam, kde je najviac potrebné. Tiež verím, že ľudia okrem ochrany seba začnú brať aj ohľad na druhých počas vlastného ochorenia.

Krásny jesenný deň, priatelia.
Jana Kadaňková

http://slovenka.zenskyweb.sk/clanok/41569-zoznamte-sa-toto-su-najlepsi-podnikatelia-pre-rok-2018

Publikované

Výpredaj vybraných vzorov

Trošku som vytriedila zásoby a niektoré vzory som sa rozhodla vypredať. Viac rúšok z týchto vzorov už nebudem mať na predaj. Keď sa vám páčia, alebo sa páčia niekomu vášmu blízkemu, tak šup šup nakupujte, kým ešte sú 😉

Publikované

Dovolenka

Milí moji zákazníci,

ešte pred septembrom si dožičím týždeň voľna. Od 20.8. – 28.8.2018 hlásim dovolenku. Všetky objednávky prijaté v čase od 20.8.2018 budem vybavovať až 29.8.2018 hneď zrána 🙂
Veselé rúška však môžete sledovať aj počas voľna na www.facebook.com/veseleruska .

Užívajte leto 🙂
Janka

Publikované

Bacily útočia!

Túto zimu trvá chrípkové obdobie akosi pridlho. Rád ako nakazeniu predchádzať je veľa. Napríklad jesť veľa vitamínov a minerálov, najlepšie z rastlinnej stravy. Dopĺňať probiotiká, otužovať, pohybovať sa veľa na čerstvom vzduchu, pozitívne myslieť. Vedeli ste, že bacily z kýchania a kašľania sú schopné preletieť aj zopár metrov? Ak niekto kýcha vašim smerom, skúste sa uhnúť. Čo však v tom okamihu nemusíte stihnúť. Ak kýchate a kašlete Vy, zakryte si ústa. Najlepšie Veselým rúškom na ústa.