Novinky

Publikované

Prípravy do školy

O dva týždne sa začína nový školský rok. Aj vy sa už pripravujete? Školské tašky, zošity, perá, fixky, prezúvky… Nezabudli ste na niečo? Predpokladám, že vaše deti sa tešia na kamarátov, krúžky, snáď aj na učenie. A viete, kto sa teší na vaše deti? Na vaše deti sa tešia bacily. No áno. So začiatkom školy a škôlky prichádzajú aj vírusy a baktérie. Jedno dieťa kýchne a už to má zopár detí v triede. Tie to prinesú na krúžky, medzi kamarátov, domov a začína nekonečný kolobeh až do jari.

Predchádzať týmto chorobám môžeme v prvom rade posilnením imunity. Veľa ovocia, zeleniny, vitamínov. Teraz koncom leta je najlepší čas začať s otužovaním. Ešte je to viac príjemné ako šokujúce.

Ak to však príde a imunita vaše detičky alebo vás neochráni dostatočne, ešte stále máte možnosť zabrániť šíreniu bacilov u vás doma. Nemusíte jedno z detí posunúť k babke. Stačí ak sa budete chrániť respiračným rúškom, ktoré tvorí mechanickú bariéru medzi ústami a nosom chorého a okolitým svetom. Rúška je však dobré mať nachystané v lekárničke. Rovnako ako perá v peračníku.

V novom školskom roku vašim deťom prajeme more nového poznania, vám pevné nervy s domácimi úlohami a všetkým veľa veľa zdravia. Nezabúdajte, šťastie praje pripraveným.

Publikované

Platba kartou

Milí klienti, milé klientky.

Od dnešného dňa môžete v našom e-shope platiť aj kartou pri nákupe nad 20 €. Tovar vám bude štandardne expedovaný do 24 hodín (počas pracovných dní) a ušetríte 1,10 € za dobierku.
Naďalej ostáva možnosť platiť bankovým prevodom, dobierkou a paypall-om.

Ďakujem za váš nákup a za to, že robíte svet veselším.

Publikované

Oslávte s nami deň detí

V sobotu čaká všetky deti veľký sviatok. Teda aspoň moje od januára naň čakajú a majú plán, čo dostanú (teda čo deň, to iný plán). A dostanú… trojitú zmrzku!
Rada by som popriala všetkým deťom hlavne zdravie, aby mohli behať s kamarátmi, kresliť obrázky rodičom, spievať odrhovačky, čítať o dinosauroch, stavať veže z kociek, mať hlavu v oblakoch a užívať si naplno život.
Deťule zlaté, ste tie najúžasnejšie stvorenia a ste budúcnosť tohto sveta. Mám vás všetky rada!
No a preto až do nedele sú detské Veselé rúška len za krásnu cenu 3,33 €, lebo trojka, to je rozprávkové magické číslo.

Publikované

Valentín 2019

Milujete doktorku či doktora? Milujete pacientku či pacienta? Alebo máte radi všetkých a na nich beriete ohľad? Tak teraz nakúpite srdiečkové rúška a operačné čiapky so zľavou 30 %! Až do Valentína.

Objednávajte už teraz, aby ste ich mali u seba včas 🙂

Publikované

4. február – Deň boja proti rakovine

Od roku 2002 si 4. februára na celom svete pripomíname Deň boja proti rakovine. V tento deň sa môžete vo väčšej miere stretnúť s článkami, projektami, iniciatívami zameranými na prevenciu tohto ochorenia a podporu zdravého životného štýlu.

Veselé rúška sa tiež snažia podporiť psychickú pohodu počas liečenia. Prispievajú k odbúraniu stresu z bielych plášťov, zvyšujú sebavedomie a stávajú sa nielen potrebnou pomôckou, ale aj pekným doplnkom ľudí s oslabenou imunitou.

Dnes si teda kúpite rúška s 10% zľavou po zadaní zľavového kódu pri nákupe: PROTIRAKOVINE

Publikované

Najpredávanejšie produkty roku 2018

Ponúkam vám prehľad 6 najkupovanejších produktov v roku 2018.
6. miesto: „Noc v lete“
5. miesto: „S vyplazeným jazýčkom“
4. miesto: „Príšerky“ / detské rúško
3. miesto: „Lúka“
2. miesto: „Červené srdiečka“
1. miesto: „Červené pery“ – toto rúško sa umiestnilo na 1. mieste v predajnosti od vzniku Veselých rúšok.

Publikované

Výpredaj vianočného tovaru

Nestihli ste nakúpiť do Vianoc? Alebo ste si pod stromčekom nenašli svoje vysnívané vianočné rúška? Nevadí, teraz si ich môžete nakúpiť so zľavou za 2,99 €. Vianočné operačné čiapky za 8,99 €. Akcia platí do 7.1.2019 alebo do vypredania zásob.