Novinky

Publikované

Najpredávanejšie produkty roku 2018

Ponúkam vám prehľad 6 najkupovanejších produktov v roku 2018.
6. miesto: „Noc v lete“
5. miesto: „S vyplazeným jazýčkom“
4. miesto: „Príšerky“ / detské rúško
3. miesto: „Lúka“
2. miesto: „Červené srdiečka“
1. miesto: „Červené pery“ – toto rúško sa umiestnilo na 1. mieste v predajnosti od vzniku Veselých rúšok.

Publikované

Výpredaj vianočného tovaru

Nestihli ste nakúpiť do Vianoc? Alebo ste si pod stromčekom nenašli svoje vysnívané vianočné rúška? Nevadí, teraz si ich môžete nakúpiť so zľavou za 2,99 €. Vianočné operačné čiapky za 8,99 €. Akcia platí do 7.1.2019 alebo do vypredania zásob.

Publikované

Sneží, mrzne

Posledné dni sú naozaj krásne. Slnečné, mrazivé. Zdá sa, že zima konečne prišla. A vy sedíte doma s nádchou, chrípkou. Blbé. Čo tak Veselé rúška na zlepšenie nálady? Zároveň na ochranu okolitej rodiny? 😉
Publikované

Black Friday – 50% zľavy

V piatok 23. 11. 2018 bude opäť ČIERNY PIATOK. Veselé rúška sa pridali k tomuto dňu s JEDINEČNOU 50% ZĽAVOU na vybrané vzory rúšok a operačných čiapok. Verím, že tieto zľavy pomôžu dostať rúška k ľuďom, ktorí ich potrebujú, tiež do nemocníc a ambulancií.

Zároveň prebieha AKCIA keď pri nákupe nad 30 € automaticky získavate ZĽAVU 20 % na váš ďalší nákup. V piatok budete môcť tieto dve zľavy kombinovať, čím môžete výrazne ušetriť.

Vyberte si z nasledujúcich rúšok a operačných čiapok, ktoré budú v piatok 23. 11. 2018 v 50% Black Friday zľave:

Publikované

Ocenenie Slovenský Goodwill 2018

Projekt Veselé rúška bol nominovaný na ocenenie Slovenský Goodwill 2018 v kategórii Inovácie. Vďaka vám, klientom, podporovateľom, ktorí za projekt hlasovali a vďaka odbornej porote som mohla 18.10.2018 v Bratislave prevziať túto krásnu cenu.

Ďakujem. Veľmi si vážim, že sú rúška pre vás projektom, ktorý pomáha a plní svoje ciele – odbúrať stres z bielych plášťov, vyčariť úsmev na tvári aj v nepríjemných situáciách, pomáhať chorým v liečbe a byť aj doplnkom k nútenej ochrane. Verím, že sa nám spoločne podarí dostať Veselé rúška do čo najviac ambulancií a nemocníc a aby sme nazabúdali na úsmev a človečenstvo tam, kde je najviac potrebné. Tiež verím, že ľudia okrem ochrany seba začnú brať aj ohľad na druhých počas vlastného ochorenia.

Krásny jesenný deň, priatelia.

http://slovenka.zenskyweb.sk/clanok/41569-zoznamte-sa-toto-su-najlepsi-podnikatelia-pre-rok-2018

Publikované

Výpredaj vybraných vzorov

Trošku som vytriedila zásoby a niektoré vzory som sa rozhodla vypredať. Viac rúšok z týchto vzorov už nebudem mať na predaj. Keď sa vám páčia, alebo sa páčia niekomu vášmu blízkemu, tak šup šup nakupujte, kým ešte sú 😉

Publikované

Dovolenka

Milí moji zákazníci,

ešte pred septembrom si dožičím týždeň voľna. Od 20.8. – 28.8.2018 hlásim dovolenku. Všetky objednávky prijaté v čase od 20.8.2018 budem vybavovať až 29.8.2018 hneď zrána 🙂

Veselé rúška však môžete sledovať aj počas voľna na www.facebook.com/veseleruska .

Užívajte leto 🙂

Publikované

Bacily útočia!

Túto zimu trvá chrípkové obdobie akosi pridlho. Rád ako nakazeniu predchádzať je veľa. Napríklad jesť veľa vitamínov a minerálov, najlepšie z rastlinnej stravy. Dopĺňať probiotiká, otužovať, pohybovať sa veľa na čerstvom vzduchu, pozitívne myslieť. Vedeli ste, že bacily z kýchania a kašľania sú schopné preletieť aj zopár metrov? Ak niekto kýcha vašim smerom, skúste sa uhnúť. Čo však v tom okamihu nemusíte stihnúť. Ak kýchate a kašlete Vy, zakryte si ústa. Najlepšie Veselým rúškom na ústa.