Novinky

Publikované

S mrazmi bacily útočia

Koľko vás stojí liečba a koľko vyjde prevencia?
Povedzme si niečo o efektívnych spôsoboch prevencie. Ostaňte zdraví a ušetríte.

Vitamíny a minerály.

Ak nechcete spoliehať na vitamíny zo supermarketov, u ktorých nie je garantovaný obsah vitamínov a minerálov, investujte do kvalitných značiek. Ich výrobky sú ľahko vstrebateľné s vysokými dávkami účinných látok. Tie začínajú na cene 13,00 – 15,00 € na mesiac. Pre kompletnú podporu organizmu potrebujete zabezpečiť prísun vitamínov C, B, D, A. Zvyšujú imunitu, ale aktívne nebránia nákaze.

Probiotiká

Od črevnej flóry sa odvíja celkové nastavenie organizmu. Zabezpečujú vstrebávanie živín potrebných pre podporu imunity. Dokonca mikroorganizmy dokážu ovplyvniť vašu psychiku. Kvalitné probiotiká vás vyjdu od 15 – 30,00 € na mesiac. Podporia imunitu, podporia vyliečenie, ale nezabránia šíreniu ochorenia.

Bylinkové čaje.

Čaje vám zabezpečia dostatočný prísun tekutín potrebných pri liečbe. Dodajú minerálne látky. Môžete ich kúpiť bežne v obchodoch a lekárniach v cene od 2 € za krabičku. Alebo môžete investovať váš čas na ich zbieranie počas celej sezóny a ich spracovanie.

Rúška.

V období viróz a bacilov je dobré sa chrániť na exponovaných miestach pred nákazou. K tomu vám pomôžu tvárové rúška. Ak už u vás vypukne ochorenie horných alebo dolných dýchacích ciest zároveň zabránia chorobe šíriť sa ďalej. Môžete si kúpiť jednorázové obyčajné alebo Veselé rúška.
Tie prinesú aj veselosť do liečenia, doplnia váš outfit, je jednoduchšie presvedčiť deti, aby ich nosili. Môžu si vybrať vzor, ktorý sa im páči. Rúška sú v detských aj dospeláckych veľkostiach. Je na vás, či sa doladíte navzájom alebo necháte vyniknúť vašu individualitu.

Pohyb, čerstvý vzduch, strava

Pohyb a čerstvý vzduch sú samozrejme zadarmo. Stačí vybehnúť do prírody, do lesa a načerpať energiu. Pohyb, otužovanie a kvalitná strava sú samozrejmým základom podpory imunity.

Publikované

Veselé rúška pomáhajú 2-krát.

Stále hľadáme cesty, ako pomáhať. Dosiaľ to boli len drobnosti, ako darované rúško pacientovi, ktorý si ho nemohol dovoliť. Rúško s úsmevom pre onkologické dieťatko. Štvorlístky pribalené v balíčkoch. Radi by sme pomáhali viac a viac. Nebudeme už čakať na schválené granty a podpory. Rozhodli sme sa darovať rúška na vlastnú päsť. Zíde sa nám však vaša pomoc.

Preto od 1.septembra 2019 do 1.decembra 2019 ušijeme Veselé rúška pre onkomamky a onkotatkov. Za každých 10 predaných rúšok v našom e-shope ušijeme jedno na pomoc. Rúška rozdelíme pred Vianocami onkorodičom, ktorí sa prihlásia, že majú o rúška záujem. Zo štatistík predchádzajúcich rokov vychádza 100 vyzbieraných rúšok. Pomôžte nám túto hranicu prekročiť. Pomôžte nám informovať onkorodičov o možnosti získať Veselé rúška zadarmo.

Veselé rúška teda pomáhajú hneď dvakrát. Raz vám – chrániť seba a svojich blízkych, počas virózy alebo v práci a druhykrát rodičom, ktorí sú nútení respiračné rúška nosiť. Ak by ste chceli pomôcť konkrétnej mamke alebo tatkovi, môžete rúška aj priamo kúpiť a nechať ich zaslať na ich adresu. S prianím od vás alebo anonymne.

Darujte spolu s nami Veselé rúška pre veselé Vianoce!

Publikované

Prípravy do školy

O dva týždne sa začína nový školský rok. Aj vy sa už pripravujete? Školské tašky, zošity, perá, fixky, prezúvky… Nezabudli ste na niečo? Predpokladám, že vaše deti sa tešia na kamarátov, krúžky, snáď aj na učenie. A viete, kto sa teší na vaše deti? Na vaše deti sa tešia bacily. No áno. So začiatkom školy a škôlky prichádzajú aj vírusy a baktérie. Jedno dieťa kýchne a už to má zopár detí v triede. Tie to prinesú na krúžky, medzi kamarátov, domov a začína nekonečný kolobeh až do jari.

Predchádzať týmto chorobám môžeme v prvom rade posilnením imunity. Veľa ovocia, zeleniny, vitamínov. Teraz koncom leta je najlepší čas začať s otužovaním. Ešte je to viac príjemné ako šokujúce.

Ak to však príde a imunita vaše detičky alebo vás neochráni dostatočne, ešte stále máte možnosť zabrániť šíreniu bacilov u vás doma. Nemusíte jedno z detí posunúť k babke. Stačí ak sa budete chrániť respiračným rúškom, ktoré tvorí mechanickú bariéru medzi ústami a nosom chorého a okolitým svetom. Rúška je však dobré mať nachystané v lekárničke. Rovnako ako perá v peračníku.

V novom školskom roku vašim deťom prajeme more nového poznania, vám pevné nervy s domácimi úlohami a všetkým veľa veľa zdravia. Nezabúdajte, šťastie praje pripraveným.

Publikované

Platba kartou

Milí klienti, milé klientky.

Od dnešného dňa môžete v našom e-shope platiť aj kartou pri nákupe nad 20 €. Tovar vám bude štandardne expedovaný do 24 hodín (počas pracovných dní) a ušetríte 1,10 € za dobierku.
Naďalej ostáva možnosť platiť bankovým prevodom, dobierkou a paypall-om.

Ďakujem za váš nákup a za to, že robíte svet veselším.

Publikované

Oslávte s nami deň detí

V sobotu čaká všetky deti veľký sviatok. Teda aspoň moje od januára naň čakajú a majú plán, čo dostanú (teda čo deň, to iný plán). A dostanú… trojitú zmrzku!
Rada by som popriala všetkým deťom hlavne zdravie, aby mohli behať s kamarátmi, kresliť obrázky rodičom, spievať odrhovačky, čítať o dinosauroch, stavať veže z kociek, mať hlavu v oblakoch a užívať si naplno život.
Deťule zlaté, ste tie najúžasnejšie stvorenia a ste budúcnosť tohto sveta. Mám vás všetky rada!
No a preto až do nedele sú detské Veselé rúška len za krásnu cenu 3,33 €, lebo trojka, to je rozprávkové magické číslo.

Publikované

Valentín 2019

Milujete doktorku či doktora? Milujete pacientku či pacienta? Alebo máte radi všetkých a na nich beriete ohľad? Tak teraz nakúpite srdiečkové rúška a operačné čiapky so zľavou 30 %! Až do Valentína.

Objednávajte už teraz, aby ste ich mali u seba včas 🙂

Publikované

4. február – Deň boja proti rakovine

Od roku 2002 si 4. februára na celom svete pripomíname Deň boja proti rakovine. V tento deň sa môžete vo väčšej miere stretnúť s článkami, projektami, iniciatívami zameranými na prevenciu tohto ochorenia a podporu zdravého životného štýlu.

Veselé rúška sa tiež snažia podporiť psychickú pohodu počas liečenia. Prispievajú k odbúraniu stresu z bielych plášťov, zvyšujú sebavedomie a stávajú sa nielen potrebnou pomôckou, ale aj pekným doplnkom ľudí s oslabenou imunitou.

Dnes si teda kúpite rúška s 10% zľavou po zadaní zľavového kódu pri nákupe: PROTIRAKOVINE

Publikované

Najpredávanejšie produkty roku 2018

Ponúkam vám prehľad 6 najkupovanejších produktov v roku 2018.
6. miesto: „Noc v lete“
5. miesto: „S vyplazeným jazýčkom“
4. miesto: „Príšerky“ / detské rúško
3. miesto: „Lúka“
2. miesto: „Červené srdiečka“
1. miesto: „Červené pery“ – toto rúško sa umiestnilo na 1. mieste v predajnosti od vzniku Veselých rúšok.